ArabicEnglishFrenchGermanPersianRussianTurkish

Minelab Safari Sıfır Ayarında Online


4,750 TL

TÜRKİYE/ HATAY / ANTAKYA / HARAPARASI MAH.

İlan No
441

İlan Tarihi
10-08-2020

Marka
Fabrikasyon

Kimden
Mağazadan

mahmut taner özer
Üyelik Tarihi : 27 Temmuz 2020
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR. RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR. HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEĞERLENDİRİLİR. Minelab’ın Full Band Spectrum (FBS) çoklu frekans teknolojisi ile güçlendirilen Safari, basitlik ve performans isteyen herkes için derin, hassas ve doğru algılama özelliğini birleştiriyor. Safari, zemin sinyallerinin etkisini otomatik olarak ortadan kaldırmak için gelişmiş dijital filtreleme kullanır, böylece alan koşulları ne olursa olsun sorunsuz algılama deneyimi yaşayabilirsiniz. Yüksek Çöp Yoğunluğu ayarı ile Hedef Kimlikleri ve ses tonları, aralıklı hedefleri hızla süpürürken güncellenir! Bu, kirli bir ortamda derin gömülü yüksek iletkenlik hedeflerinin iyileşmesini iyileştirir ve bulunan hedefin türünü daha doğru tanımlamanıza izin verir. Safari ayrıca Safari Pro Paketinde bulunur: Safari metal dedektörü Ayarlanabilir baş bandı ve sol ve sağ kanal ses seviyesi kontrollü RPG PH100R Kulaklıklar Bir NiMH şarj edilebilir Pil Paketi ve Bir şebeke şarj cihazı (ülkeye bağlı olarak 240v veya 110v versiyonu) Bugün bir Safari ile keşfedilen macera ve heyecanı keşfedin! Özellikler FBS çoklu frekans teknolojisi. Ultra hafif 11 “Çift-D su geçirmez bobin yüksek performans, mükemmel derinlik ve net saptamayı birleştirir. Dört önceden programlanmış algılama modu – Madeni paralar; Para / Kuyumculuk; Relic ve All Metal. Her bir mod, tercih ettiğiniz hedeflerin özelliklerini tanımlamak için optimum ayarları içerir; bu da alan içindeki zamanınızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlar. Daha doğru algılama için sesli ve görsel göstergelerin yerini belirleme – kesin düğmeye basın ve bu değerli hedefin kesin konumuyla Safari bölgesini izleyin. Çöp Yoğunluğu – Yüksek, tipik bozuk para ve kalıntı ortamlarında yaşanan yanlış sinyallerin daha az olmasını sağlar, bu nedenle düşük bir şey temizlemediğinizden emin olmanız için düşük önemlidir, bu yüzden önemsiz için kazma vakit kaybetmeyin. Hedef Ses Ayarı – hedef sinyal hacmini kullanıcı tercihine uyacak şekilde uyarlar. Gürültü Engelleme – algılamak için en sessiz, en kararlı kanalı otomatik olarak seçer. Hızlı ve kolay erişim ve ayarlama için sezgisel menü arayüzü. Uzun süreler boyunca rahat algılama için sağlam, dengeli tasarım ve uzun alt şaft.

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.


RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.


HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEĞERLENDİRİLİR.


Minelab’ın Full Band Spectrum (FBS) çoklu frekans teknolojisi ile güçlendirilen Safari, basitlik ve performans isteyen herkes için derin, hassas ve doğru algılama özelliğini birleştiriyor. Safari, zemin sinyallerinin etkisini otomatik olarak ortadan kaldırmak için gelişmiş dijital filtreleme kullanır, böylece alan koşulları ne olursa olsun sorunsuz algılama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yüksek Çöp Yoğunluğu ayarı ile Hedef Kimlikleri ve ses tonları, aralıklı hedefleri hızla süpürürken güncellenir! Bu, kirli bir ortamda derin gömülü yüksek iletkenlik hedeflerinin iyileşmesini iyileştirir ve bulunan hedefin türünü daha doğru tanımlamanıza izin verir.

Safari ayrıca Safari Pro Paketinde bulunur:

 • Safari metal dedektörü
 • Ayarlanabilir baş bandı ve sol ve sağ kanal ses seviyesi kontrollü RPG PH100R Kulaklıklar
 • Bir NiMH şarj edilebilir Pil Paketi ve
 • Bir şebeke şarj cihazı (ülkeye bağlı olarak 240v veya 110v versiyonu)

Bugün bir Safari ile keşfedilen macera ve heyecanı keşfedin!

Özellikler

 • FBS çoklu frekans teknolojisi.
 • Ultra hafif 11 “Çift-D su geçirmez bobin yüksek performans, mükemmel derinlik ve net saptamayı birleştirir.
 • Dört önceden programlanmış algılama modu – Madeni paralar; Para / Kuyumculuk; Relic ve All Metal. Her bir mod, tercih ettiğiniz hedeflerin özelliklerini tanımlamak için optimum ayarları içerir; bu da alan içindeki zamanınızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.
 • Daha doğru algılama için sesli ve görsel göstergelerin yerini belirleme – kesin düğmeye basın ve bu değerli hedefin kesin konumuyla Safari bölgesini izleyin.
 • Çöp Yoğunluğu – Yüksek, tipik bozuk para ve kalıntı ortamlarında yaşanan yanlış sinyallerin daha az olmasını sağlar, bu nedenle düşük bir şey temizlemediğinizden emin olmanız için düşük önemlidir, bu yüzden önemsiz için kazma vakit kaybetmeyin.
 • Hedef Ses Ayarı – hedef sinyal hacmini kullanıcı tercihine uyacak şekilde uyarlar.
 • Gürültü Engelleme – algılamak için en sessiz, en kararlı kanalı otomatik olarak seçer.
 • Hızlı ve kolay erişim ve ayarlama için sezgisel menü arayüzü.
 • Uzun süreler boyunca rahat algılama için sağlam, dengeli tasarım ve uzun alt şaft.325 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Reklam Alanı