ArabicEnglishFrenchGermanPersianRussianTurkish

Tesero Sılver 2.El Online


1,600 TL

TÜRKİYE/ HATAY / ANTAKYA / HARAPARASI MAH.

İlan No
454

İlan Tarihi
10-08-2020

Marka
Fabrikasyon

Kimden
Mağazadan

mahmut taner özer
Üyelik Tarihi : 27 Temmuz 2020
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR. Güçlü, Basit, Sessiz … Yine Silver Saber serisi Tesoro Elektronik ile çok uzun bir tarihe sahiptir. İlk kez 1983 yılında tanıtıldı. Aynı zamanda, “gıda kutusu” dedektörleri normatif, özgün Gümüş Kılıç oyununun bir birimi olarak algılanıyordu. Karısı için bir tane aldım ve pazardaki diğer detektör gibi çalıştı, çünkü kullanmayı bitiren bir sürü insan vardı. “Güçlü, basit ve sessiz” olarak nitelendirilen Silver Saber, yıllar boyunca birçok değişiklik geçirdi. Silver Saber Plus herhangi bir metal devre hareketine hiç eklenmemiş. Silver Saber II yeni plastik gövde ve yeni hibrid devre teknolojisi eklendi. Birkaç yıl önce Silver, Max Boost μMax Sabre’yi son derece küçük konut ve teknoloji ile sundu. Adamın karısı için aldım ve sarılı olduğu için piyasadaki diğer dedektör olarak çalıştı. (Tanıdık değil?) Bütün daire için gümüş getirmeye karar verdik. Orijinal Gümüş Kılıç tahrik edildi ve Sessiz Arama ayrımcılığı ve tüm metal mod dedektörü. Yeni Silver, μMax köklerine geri dönüyor ve bir kez daha güçlü, sessiz ve kolay kullanım sunar. Silver μMax, ton ve pil testini kontrol etmek için bir mikroişlemci kullanır. 8 “Bir eksantrik bobin ve en son plastik kaplama ile gelecektir. ÖZELLİKLERİ Mikroişlemci Teknolojisi MicroMAX Tasarım Düşük Gürültü Devresi 10 kHz kısa dalga Frekansı Bir 9 V Pil Bırak- Düğme Pil Test Tüm Metal Sessiz Arama Modu Sessiz Arama Ayırım Modu 8″ Eşmerkezli Bobin Değiştirilebilir Bobinleri -Maden Ret dahili Ömür Boyu Garanti ÖZELLİKLERİ Çalışma Frekansı 10.6 kHz Searchcoil Tipi Yuvarlak, açık merkezi eşmerkezli Searchcoil Boyutu 8″ çap Searchcoil Aile Epsilon Kablo Uzunluğu Yaklaşık. 3′ Ses Frekansı Yaklaşık. 630 Hz Ses Çıkışı 1 ½ ” hoparlör ve kulaklık jakı Kulaklık Uyumluluk ¼ ” Stereo fiş Ağırlık (biraz değişebilir) 2.2 lbs Pil Gereksinimi (Alkali)bir 9 Volt DC (Tipik)pil Ömrü 10 ila 20 saat Optimum Sıcaklık. Aralık 30 100° F Optimum Nem 0-75 R. H. İşletim Modları Sessiz Arama Tüm Metal Sessiz Arama Ayırım Benzer Ürünler


ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.

Güçlü, Basit, Sessiz … Yine
Silver Saber serisi Tesoro Elektronik ile çok uzun bir tarihe sahiptir. İlk kez 1983 yılında tanıtıldı. Aynı zamanda, “gıda kutusu” dedektörleri normatif, özgün Gümüş Kılıç oyununun bir birimi olarak algılanıyordu. Karısı için bir tane aldım ve pazardaki diğer detektör gibi çalıştı, çünkü kullanmayı bitiren bir sürü insan vardı. “Güçlü, basit ve sessiz” olarak nitelendirilen Silver Saber, yıllar boyunca birçok değişiklik geçirdi. Silver Saber Plus herhangi bir metal devre hareketine hiç eklenmemiş. Silver Saber II yeni plastik gövde ve yeni hibrid devre teknolojisi eklendi. Birkaç yıl önce Silver, Max Boost μMax Sabre’yi son derece küçük konut ve teknoloji ile sundu. Adamın karısı için aldım ve sarılı olduğu için piyasadaki diğer dedektör olarak çalıştı. (Tanıdık değil?)

Bütün daire için gümüş getirmeye karar verdik. Orijinal Gümüş Kılıç tahrik edildi ve Sessiz Arama ayrımcılığı ve tüm metal mod dedektörü. Yeni Silver, μMax köklerine geri dönüyor ve bir kez daha güçlü, sessiz ve kolay kullanım sunar. Silver μMax, ton ve pil testini kontrol etmek için bir mikroişlemci kullanır. 8 “Bir eksantrik bobin ve en son plastik kaplama ile gelecektir.

 

ÖZELLİKLERİ
 • Mikroişlemci Teknolojisi
 • MicroMAX Tasarım
 • Düşük Gürültü Devresi
 • 10 kHz kısa dalga Frekansı
 • Bir 9 V Pil Bırak-
 • Düğme Pil Test
 • Tüm Metal Sessiz Arama Modu
 • Sessiz Arama Ayırım Modu
 • 8″ Eşmerkezli Bobin
 • Değiştirilebilir Bobinleri
 • -Maden Ret dahili
 • Ömür Boyu Garanti
ÖZELLİKLERİ
Çalışma Frekansı10.6 kHz
Searchcoil TipiYuvarlak, açık merkezi eşmerkezli
Searchcoil Boyutu8″ çap
Searchcoil AileEpsilon
Kablo UzunluğuYaklaşık. 3′
Ses FrekansıYaklaşık. 630 Hz
Ses Çıkışı1 ½ ” hoparlör ve kulaklık jakı
Kulaklık Uyumluluk¼ ” Stereo fiş
Ağırlık (biraz değişebilir)2.2 lbs
Pil Gereksinimi(Alkali)bir 9 Volt DC
(Tipik)pil Ömrü10 ila 20 saat
Optimum Sıcaklık. Aralık30 100° F
Optimum Nem0-75 R. H.
İşletim ModlarıSessiz Arama Tüm Metal
Sessiz Arama AyırımBenzer Ürünler221 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Reklam Alanı