ArabicEnglishFrenchGermanPersianRussianTurkish

AŞILARI TAMAM ATAKS YARKALARIMIZ ÜCRETSİZ ADRESE TESLİM KAPINIZDA


1 TL

TÜRKİYE/ BALIKESİR / DURSUNBEY / BÜYÜKAKÇAALAN MAH.

İlan No
517

İlan Tarihi
05-11-2021

MARMARA YARKA
Üyelik Tarihi : 10 Haziran 2021
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

 ATAK-S TAVUK | YETİŞTİRİCİLİĞİ.

          Ülkemizde ATAK-S TAVUK  yetiştiriciliği yaygın olarak yapılmaktadır.YUMURTA TAVUĞU sektöründe ilk yerli hibrit ırk olmasının yanı sıra dayanıklılığı ve bütün iklim koşullarına uyumluluğu sebebiyle YUMURTATAVUĞU satışında ülkemizin 1 numaralı tercihidir.

        Yumurta rengi görünümü  DOĞAL yumurta satışında en çok aranan TAVUK olmuştur. SALMA TAVUKçuluk taki yumurta verim ömrü ortalama 3 yıldır.

 ATAKS YARKA alırken özellikle SALMA TAVUKÇULUK yapacaksanız gagaları kesik olmamasına kafeste değil SALMA TAVUKÇULUĞA uygun yetiştirilmiş  olmasına  dikkat etmeniz gerekmektedir. ATAKS  TAVUK cinsi çok lezzetli bir doğal ete sahip olduğu için hem yumurtası hem de lezzetli eti için beslenebilir. Bu tavuğun tek dezavantajı ise yem tüketiminin fazla olmasıdır. 1.Kan ATAKS YARKA 20. Haftadan sonra ilk kılavuz yumurtasını vermeye başlar. Yumurtlama ömrü ortalama 3 yıldır.

          Marmara YARKA TAVUKÇULUK olarak sattığımız tüm ATAKS YARKAlar (TAVUKlar) 1.kandır. SALMA TAVUKÇULUĞA uygun yetiştirildiği için gagaları kesik değildir. Alacağınız tüm ATAKS YARKA (TAVUKlar) ilk günden size teslim edilene kadar profesyonel ekip ve uzman veteriner kontrolünde yetiştirilir. Sipariş verdiğiniz ürünler 3 gün içinde ücretsiz nakliye avantajıyla size ulaşacaktır. Marmara YARKA TAVUKÇULUK olarak tüm kümeslerimizde ürettiğimiz YARKA TAVUKlar Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.

         SALMA TAVUKÇULUK ta yumurta üretimi için görüntüsü yumurta rengi çok önemli olduğu için ilk tercihiniz siyah ATAKS olmalıdır diyoruz. ATAKS TAVUK yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm üretici ve müşterilerimiz için satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da ücretsiz danışmanlık yapmaktayız.

        Teknik veterinerlik desteğiyle en iyi hizmeti sunduğumuzu iddia ediyoruz. Çünkü biz Türkiye nin en iyi ATAK-S TAVUK yetiştiriciliği yapan profesyonel bir firmayız. İddia ediyoruz ki biz her zaman TAVUK YARKA yetiştiriciliğinde en iyi hizmeti sunuyoruz.

         Her zaman sattığımız her ürünün takipçisiyiz. Dün vardık bugün de varız, yarın da ALLAH IN izniyle sizlerle olmaya devam edeceğiz.

www.marmarayarkatavukculuk.com


77 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Reklam Alanı